POZVÁNKA Microsoft (webináre)

Webinár „Univerzita riadená dátami“ – 23.4.2024 10:00 – 11:00

Na tomto webinári sa bude diskutovať o dátovej analýzereportovaní a business intelligence a bude sa hovoriť o ich reálnom využití v prostredí vysokých škôl. Môžete sa tešiť na Ing. Petra Malackého z UNIZA, ktorý na reálnych príkladoch ukáže, ako im práca s dátami uľahčila riadenie univerzity. Ďalej sa môžete tešiť na Dominika Mathausera zo spoločnosti Microsoft a Jakuba Holubca zo spoločnosti Dolphin Consulting.

Odkaz na pripojenie k webináru: Pripojiť sa tu


Webinár: „AI nástroje od spol. Microsoft pro vysoké školy“ – 23.4.2024 14:00 – 15:00

Tento webinár bude zameraný na základy umelej inteligenciezodpovednú umelú inteligenciuzáväzky spoločnosti Microsoft a prehľad nástrojov umelej inteligencie v aplikáciách bežne dostupných zamestnancom a študentom vysokých škôl (diktovanie, preklady, prepisy, OCR, titulky, AI pre výuku v Teams a podobne).

Odkaz na pripojenie k webináru: Pripojiť sa tu


Webinár: „AI nástroje od spol. Microsoft pro vysoké školy“ – 25.4.2024 14:00 – 15:00

Tento webinár vás oboznámi s generatívnou umelou inteligenciou a AI pomocníkmi nazývanými Copilot. Bude predstavený teda aj Copilot pre Microsoft 365, čo je generatívna umelá inteligencia integrovaná do aplikácií Office a služieb Microsoft 365, ktorá pomáha užívateľom s radom činností, ktoré by im inak zabrali oveľa viac času alebo na ktoré práve nie sú odborníkmi.

Odkaz na pripojenie k webináru: Pripojiť sa tu