MoodleDay.cz 2022 15.-16.9.2022

MoodleDay.cz 2022
Stretnutie komunity Moodle, ktoré organizuje certifikovaný Moodle Partner pre Českú republiku, PragoData Consulting, s.r.o.

Pozvánka na MoodleDay.cz 2022

Milí priatelia Moodle a e-learningu,

Pozývame Vás na komunitné stretnutie Moodle, ktoré organizuje certifikovaný Moodle Partner, PragoData Consulting, s.r.o., v spolupráci s Filozofickou fakultou Masarykovej univerzity v Brne. MoodleDay partnermi sú Univerzita Palackého v Olomouci, Univerzita Hradca Králové, VŠB-TU Ostrava a EUNIS-CZ.

Dejiskom konania sú priestory Filozofickej fakulty Masarykovej univerzity v Brne.

MoodleDay sa bude konať v 15. – 16. septembra 2022.
Mottom MoodleDay.cz 2022 je „Učenie pre dnešok“, podtémy podujatia a ďalšie užitočné informácie vrátane registrácie sú zverejnené na webovej stránke MoodleDay www.moodleday.cz.

MoodleDay je určený všetkým záujemcom o problematiku e-learningu.

Prečo prísť na MoodleDay.cz 2022?

Inšpirácia a nové možnosti v Moodle 4.0 – na MoodleDay sa podelíme o nápady na efektívne využitie platformy Moodle aj v kontexte novej verzie Moodle 4.0.
Novinky z komunity Moodle – Účastníci MoodleDay predstavia svoje riešenia z prostredia univerzít, iných typov škôl, korporácií, verejnej správy atď.
Zdieľanie skúseností – MoodleDay ako fórum na výmenu skúseností celej komunity Moodle a záujemcov o e-learning.
A to všetko v priateľskej a neformálnej atmosfére.

Registráciu na MoodleDay.cz 2022 je možné vykonať tu. Ak Ak chcete aktívne vystúpiť s príspevkom v rámci MoodleDay.cz 2022, postupujte podľa pokynov v sekcii Výzva na predkladanie dokumentov tu.

Tešíme sa na vás na MoodleDay.cz 2022 v Brne.

Za tím Moodle s prianím úspešného dňa

Michal Bajer, Libor Soška a Lucie Zavadilová